Co zbieramy?

Gratoman oferuje wywóz odpadów, wszelkiego rodzaju śmieci, zbędnych przedmiotów z twojego domu, firmy czy sklepu. To my przyjeżdżamy naszym samochodem, to my wynosimy i pakujemy odpady, zabieramy je, a następnie sprzątamy po sobie.

Szukasz odpowiedniej firmy, która zajmie się wywozem Twoich odpadów po remoncie? Świetnie trafiłeś – ta oferta jest utworzona specjalnie dla Ciebie! Skorzystaj już teraz, a z pewnością nie pożałujesz.

Najważniejszy dla nas jest klient, dlatego chcemy spełnić wszelkie żądania dotyczące wywozu niepotrzebnych rzeczy z domu, biura, mieszkania, jak i również budowy czy magazynu.

Zaufało nam już mnóstwo interesantów, którzy chętnie polecają naszą firmę. Działamy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy, ale także jest możliwy dojazd w okolicach. Jesteśmy solidną i profesjonalną firmą.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji dotyczących realizacji zlecenia. Mamy duże doświadczenie oraz posiadamy niezbędne kwalifikacje.

Zabieramy także stare meble, urządzenia, jak i również odpady z ogródka. Zawsze zostawiamy po sobie porządek i miłe wrażenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o współpracy. Słońce za oknem sprawia, że większość z Was zabiera się za porządki. Jest to najodpowiedniejszy moment na pozbycie się zalegających, zakurzonych śmieci ze swoich posesji. Czekamy na Ciebie.

Przewiń do góry