Wywóz odpadów zielonych Bydgoszcz

Na wiosnę po porządkowaniu w ogrodzie zostało sporo starej trawy i krzaków czy gałęzi? My je wywieziemy!

Po wiosennych porządkach w ogrodzie masz dużo starych kwiatów, krzewów, trawy, liści, z którymi nie masz co zrobić? My je wywieziemy. Mało tego… przyjedziemy i sami je zapakujemy na nasze auto! Wystarczy, że do nas zadzwonisz i się umówisz.

  • Zaczęło się! Sezon wiosenny sprzyja porządkom wokół domu, ogródka, jak i również na działce. Słońce wcześniej wschodzi, za oknami drzewa i krzewy zaczynają się zielenić. Nadszedł czas na poważne zmiany. Chętnie Ci w tym pomożemy. Zajmujemy się wywozem odpadów ogrodowych. Zawsze zostawiamy po sobie porządek, co jest dodatkowym dużym plusem. Jesteśmy profesjonalną, terminową oraz bezpieczną firmą. Gwarantujemy ze swojej strony, iż dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani. Zaufało nam już wiele osób, którzy chętnie korzystają z naszej pomocy. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, którą chętnie Wam przekażemy. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą już dziś.

W Bydgoszczy oferujemy:
  • wywóz liści 
  • wywóz gałęzi
  • wywóz trawy 
  • wywóz krzaków 
  • wywóz korzeni 
  • wywóz drzewek 
Jeśli sam wywóz i załadunek to dla Ciebie za mało, bo potrzebujesz dodatkowych usług, to jesteś w odpowiednim miejscu. Możemy wykonać również proste rozbiórki. W całym mieście i okolicach oferujemy rozbiórki altan, szklarni, domków działkowych czy komórek.
Do naszych usług rozbiórkowych nie potrzebujesz zamawiać kontenerów, czy worków. Przyjeżdżamy i wykonujemy całą pracę – rozbiórkę, załadunek i wywóz. Wszystko w jednym.

Koszt wywozu odpadów zielonych jest ustalany indywidualnie na miejscu lub przez telefon – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Jaka jest cena rozbiórki altany czy szklarni? Ułatwisz nam sprawę, jeśli wyślesz nam jej zdjęcia razem z wymiarami. Istotne jest również wnętrze pomieszczenia – czy jest puste – czy trzeba je wcześniej opróżnić. Dodatkowo musimy wiedzieć, czy chcesz, abyśmy skuli podmurówkę (o ile jest). Napisz do nas na biuro małpa gratoman.pl

Przewiń do góry