Wywóz gruzu Bydgoszcz

Chcesz się pozbyć gruzu i zastanawiasz się nad kontenerem? Oto nasza alternatywa!

Mamy dla Ciebie alternatywę dla kontener na gruz lub tzw. big bagów. Chcesz mieć usługę zrealizowaną w terminie? To zapraszamy. Przeczytaj do końca tekst na tej stronie, albo skontaktuj się z nami już teraz.

wywóz gruzu Bydgoszcz

Jeśli zastanawiasz się nad zamówieniem kontenera na gruz, to warto wiedzieć o kilku ważnych sprawach.

  1. Niezależnie czy zapełnisz kontener w całości, połowie czy tylko zasypiesz dno – tak czy siak płacisz stawę ryczałtową – czyli za całość
  2. Musisz przestrzegać ograniczeń odnośnie odpadów, które do niego wrzucasz
  3. Musisz sam załadować kontener, lub mieć kogoś kto to wykona
  4. W niektórych miejscach jest wymagane pozwolenie na zajęcie pasa ruchu, aby taki kontener ustawić
  5. Kontener, który piękny nie jest, będzie stał pod Twoją posesją tak długo aż go załadujesz, a może nawet trochę dłużej…
 Gratoman – to Twoja alternatywa dla kontener na gruz w Bydgoszczy i okolicach! Oferujemy odbiór gruzu (i nie tylko) łącznie z jego wyniesieniem i załadunkiem. Odbieramy gruz zarówno w workach (takich jak widzisz na zdjęciu), jak również takiego luzem. 
Kiedy zamówisz u nas usługę unikniesz wszelkich niedogodności związanych z wynajmem kontenera na gruz czy śmieci. 
Dodatkowo przy okazji gruzu możemy też zabrać inne śmieci, np. stare meble, czy urządzenia, których zwykle nie można wrzucać do kontenera.
 
Dzięki naszemu rozwiązaniu – Ty lub Twoi wykonawcy nie będą musieli już dźwigać i będą mogli zająć się tym na czym znają się najlepiej. Oferowana przez nas usługa sprawdzi się wszędzie tam gdzie brakuje czasu, rąk lub miejsca na postawienie kontenera.

 

Koszt wywozu gruzu w Bydgoszczy  jest ustalany indywidualnie na miejscu lub przez telefon – zależy od tego ile jest go do zabrania. Jeśli masz go spakowanego w worki 80-cio litrowe zapakowane tak, aby można je było unieść – to liczymy po 15 zł od worka. Ale minimalna stawka to 150 zł (więc czy będzie jeden worek czy dziesięć cena będzie ta sama). Możemy przyjechać i wycenić!

Przewiń do góry