Wywóz mebli bydgoszcz

Masz stare meble i nie masz co z nimi zrobić?

Jeżeli masz stare meble, które już do niczego się nie nadają – zgłoś się do nas, my przyjedziemy, zapakujemy i zabierzemy stare meble. Pozbędziesz się ich.

wywoz mebli Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która zajmuje się wywozem mebli, odpadów remontowych, ogrodowych, jak i również starych komputerów, telewizorów. Zapewniamy profesjonalną usługę, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni. Działamy na terenie całego miasta Bydgoszcz, a także okolicach. Zabierzemy wszelkie rzeczy, które nie mieszczą się do stacjonarnych śmietników. Zaufało nam już mnóstwo interesantów, z którymi obecnie współpracujemy. Naszą największą zaletą jest fakt, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek, co najbardziej cieszy naszych klientów. Szybko i fachowo pozbędziesz się zalegających i niepotrzebnych rzeczy. Działamy na rynku już od dłuższego czasu, koniecznie sprawdź to już dziś!

Zastanawiasz się jak się pozbyć starych mebli? Możemy tobie zaoferować wywóz kanapy, sofy, łóżka, materaca, foteli, stołu, ławy, krzeseł, meblościanki, lampy, biurka, regałów, szafek, mebli kuchennych, mebli łazienkowych, szaf przesuwnych, szaf wolnostojących, barków, drzwi i całą resztę gabarytów które masz w domu, a których chcesz się pozbyć.

Co zrobić, aby zamówić wywóz mebli w Bydgoszczy?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, albo wyślesz maila. Możemy umówić się od razu na wykonanie usługi, albo jeśli masz np. do opróżnienia całe mieszkanie możemy umówić się na niezobowiązującą wycenę.

Koszt wywozu starych mebli jest ustalany indywidualnie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Ceny wywozu mebli w Bydgoszczy zaczynają się od 150 zł.

Przewiń do góry