Drukarki i monitory

Masz niedziałającą drukarkę, albo monitor? Chcesz się ich pozbyć?

Jeżeli masz stare sprzęty takie jak drukarki czy monitory, które już do niczego się nie nadają – zgłoś się do nas, my przyjedziemy, zapakujemy i zabierzemy stare sprzęty. Pozbędziesz się ich raz na zawsze.

Chcesz się pozbyć sprzętu elektronicznego ze swojego domu? Świetnie trafiłeś! Ta oferta jest utworzona specjalnie dla Ciebie. Nasza firma zajmuje się odbiorem i załadunkiem wszelkich elektrośmieci, a mianowicie takich jak drukarki, telewizory, komputery. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Przyjedziemy na miejsce i odbierzemy wszelkie niepotrzebne rzeczy, które zalegają w Twoim mieszkaniu. Jesteśmy rzetelną i terminową firmą. Działamy w branży już od dłuższego czasu. Skontaktuj się z nami już dziś! Dojeżdżamy do klientów na terenie Bydgoszczy i okolic. Chętnie pomożemy także i Tobie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji.

Koszt wywozu starego sprzętu jest ustalany indywidualnie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Przewiń do góry