Komputery

Masz niedziałający już komputer, albo laptop? Chcesz się ich pozbyć?

Jeżeli masz stare sprzęty takie jak komputer czy laptop, które już do niczego się nie nadają – zgłoś się do nas, my przyjedziemy, zapakujemy i zabierzemy stare sprzęty. Pozbędziesz się ich raz na zawsze.

Nasza firma zajmuje się odbiorem starych komputerów bezpośrednio od Klienta. W Bydgoszczy i okolicach świadczymy usługi wywozu sprzętu IT, w tym komputerów w każdym stanie, także zupełnie niedziałających czy zdekompletowanych i drukarek.

Aby zlecić odbiór, należy skontaktować się z nami. Po ustaleniu szczegółów w umówionym terminie nasi pracownicy przyjadą, zapakują niepotrzebne komputery do naszego auta, a następnie wywiozą je na właściwe wysypisko. Wszystko sprawnie, szybko i z uśmiechem.

Jeżeli masz w domu niepotrzebny sprzęt IT, taki jak komputery, drukarki, modemy, monitory, skanery itp., zgłoś ich odbiór naszej firmie i pozbądź się raz na zawsze zepsutego sprzętu komputerowego.

Koszt wywozu starego sprzętu jak komputery jest ustalany indywidualnie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Przewiń do góry