Opony

Nie wiesz co zrobić ze starymi oponami? My wiemy!

Jeżeli masz w domu stare opony, które się do niczego już nie nadają i których chcesz się pozbyć – zgłoś się do naszej firmy. Oferujemy zapakowanie je do naszego samochodu i wywóz.

Zimówki nie nadają się już do niczego, prawda? Jeśli wiesz, że następnej zimy już na nich nie przejeździsz, wygodniej będzie Ci trzymać w garażu same felgi. Tylko jak pozbyć się zużytych opon?

Prowadzisz warsztat i nie masz czasu zajmować się utylizacją starych opon?

Pomożemy w obu przypadkach. Nasza firma zajmuje się odbiorem w Bydgoszczy i okolicach zużytych opon wszystkich rodzajów. Wystarczy że skontaktujesz się z nami, a pod wskazany adres w umówionym dniu przyjadą nasi pracownicy, którzy sami załadują odpady do auta, posprzątają po sobie i wywiozą śmieci na odpowiednie składowisko.

Pozbądź się swoich starych zimowych opon szybko i łatwo! Posprzątaj wreszcie te stosy opon za zakładem sprawnie i bezproblemowo! Umów się na odbiór.

Koszt wywozu starych, zużytych opon jest ustalany indywidualnie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Przewiń do góry