Telewizory

Masz niedziałający już od lat telewizor Chcesz się ich pozbyć?

Jeżeli masz stary sprzęt taki jak telewizor, który już do niczego się nie nadaje – zgłoś się do nas, my przyjedziemy, zapakujemy i zabierzemy stare sprzęty. Pozbędziesz się ich raz na zawsze.

Śliczny miał obraz i długo działał, ale w końcu się zepsuł. Nowy będzie jeszcze większy, tylko najpierw trzeba wyrzucić gdzieś stary telewizor. Nie wiesz gdzie?

My wiemy! W Bydgoszczy i okolicach odbieramy stare telewizory. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów, a my przyjedziemy do Ciebie, sami wyniesiemy grata i zapakujemy do naszego auta. Jeśli przy tym nabałaganimy – posprzątamy solidnie. A potem sprawnie i szybko przewieziemy stare cudo do krainy, w której bytują zepsute telewizory.

Jedyne co powinieneś zrobić, to zgłosić nam odbiór sprzętu rtv. Niezależnie do jego gabarytów, usuniemy go fachowo i bezpiecznie po to, abyś od razu mógł cieszyć się swoim nowym pięknym telewizorem.

Koszt wywozu starego sprzętu jak telewizory jest ustalany za każdym razem indywidualnie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Przewiń do góry