Wywóz lodówek Bydgoszcz

Lodówka się popsuła i nie masz co z nią zrobić? Zgłoś się do nas

Jeżeli masz stare sprzęty domowego użytku takie jak lodówka, które już do niczego się nie nadają – zgłoś się do nas, my przyjedziemy, zapakujemy i zabierzemy stare sprzęty. Pozbędziesz się ich raz na zawsze.

Chcesz pozbyć się zepsutej lodówki? A może kupiłeś już nowszy model i poprzedni, choć wciąż sprawny, zajmuje tylko miejsce? Nie wiesz, gdzie można wyrzucić starą lodówkę? I jak w ogóle wynieść ją w pojedynkę z mieszkania?

Mamy rozwiązania wszystkich Twoich problemów!

Przyjmujemy zlecenia na odbiór odpadów wielkogabarytowych, w tym również lodówek. Nasi pracownicy w ustalonym terminie zgłoszą się pod wskazany adres. Sami wyniosą grata i zapakują go do naszego auta, a jeśli sytuacja będzie tego wymagać – również posprzątają po sobie. Utylizacja sprzętu agd nigdy nie była tak prosta!

Pozbędziesz się starej lodówki szybko, bezproblemowo i bezpiecznie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Koszt wywozu starego sprzętu AGD jak lodówki jest ustalany indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie – zależy od tego ile masz przedmiotów do wywozu oraz ich wielkości. Przyjedziemy i bez zobowiązań wycenimy koszt załadunku i wywozu.

Przewiń do góry